Галина Ракущинець

tOnTGrh9qTMГалина, розкажи, будь ласка, як ти потрапила на конкурс “Міс Закарпаття”? Звідки дізналась про кастинг та конкурс взагалі? 

На конкурс “Міс Закарпаття” я потрапила випадково, так як ніколи не думала про те, щоб приймати участь у подібних заходах.

Моя найкраща подруга Тетяна розповіла про кастинг, і наштовхнула на перші кроки… Згодом, я передивилась всі деталі в інтернеті на сайті, і подала заявку.

 

 

 

Якими були твої емоції, коли твою кандидатуру на участь затвердили організатори?

Звичайно – беземежна радість, адже це був мій перший конкурс! В думках було: “А чому б не спробувати, коли мені дають шанс…”.

 

Чи страшно було їхати до Ужгорода, адже майже тиждень всі дівчата знаходились на відстані від своїх родин, близьких. Знаю, що вам, навіть, заборонялось зустрічатись з хлопцями весь період підготовки.

Ні, мені не було страшно, адже я не вперше знаходилась на відстані від близьких. Скоріш за все мені було цікаво!

З хлопцями забороняли зустрічатись, навіть виходити в місто самим забороняли, але я вважаю, що це правильно, тому що в той час потрібно було зосереджуватися на підготовці до конкурсу (Авт. – сміється).

 

А як батьки відреагували? Чи не було у вас суперечок на рахунок їхати, чи ні? І, звичайно, розкажи про реакцію свого хлопця!

Батьки зраділи і дуже підтримували мене.

А мій хлопець мене розуміє і завжди підтримує (Авт. – сміється), в нас не було з ним непорозумінь щодо цього. При підготовці до конкурсу, він завжди повторював одну фразу: “Ти в мене найкраща, перемога буде твоєю!”.

 

xC41aky4lZwСкажи чесно, а чи було тобі важко витримати виснажливі тренування? Чи відчувала ти конкуренцію під час підготовки, та якою була атмосфера серед дівчат?

Як і всім дівчатам, мені було важко, адже цілий день, та тиждень в нас були розписані від ранку до самої ночі!

Але підготовка була не лише виснажливою, але й неймовірно цікавою: різноманітні розваги, екскурсії, фотосесії, примірки…

Конкуренція, так, була. Авжеж кожна з нас мріяла про перемогу, але, не зважаючи на бажання кожної з дівчат отримати головну корону, атмосфера була доволі дружньою, ми спілкувалися як друзі, допомагали одна одній.

 

 

І от, фінальний акорд: журі називають твоє ім’я – ім’я володарки титулу “Міс Закарпаття-2015″ – що ти відчула саме в той момент на сцені?

Перед оголошенням результатів в моїх думках було лише одне: “Я хочу отримати хоча б якийсь титул” (Авт. – сміється).

Але коли назвали моє ім’я – як ім’я головної переможниці, я не не одразу зрозуміла, чи це не сон, а реальність!

Сльози радості… ці відчуття важко передати словами…

 

Що змінилось в твоєму житті після конкурсу? В якій незвичній для себе ролі ти, можливо, була? Розкажи, будь ласка!

Кардинально моє життя не змінилося, але з’явилось більше фотосесій, більше завдань в соціальній та благодійній сферах, нові знайомства, кастинги.

Життя стало цікавішим – це точно (Авт. – сміється)!

 

Що стосується благодійсності… які проекти ви реалізували? Чи відчула ти себе потрібною суспільству, або дітям яким ви допомогли? Чи маєш наміри продовжувати цю нелегку місію?

З командою “Міс Закарпаття” в рамках щорічної акції “Даруємо яскраве дитинство” ми реалізували декілька благодійних проектів: провели конкурс дитячого малюнку, встановили новий дитячий іігровий майданчик для дітей в м. Ужгород, зробили новорічне свято для діток батьки, яких є учасниками зони АТО в м. Іршава, до дня Захисту дітей ми організували свято для діток з Ільницької гімназії-інтернат.

Була пророблена неймовірна робота! Я дійсно відчула себе потрібною дітям, в яких світились очі, та було море емоцій. Думаю, що в майбутньом, я продовжу такі справи.

 

HpdkpHD-V3UВсіх цікавить питання твоєї, майже участі у конкурсі краси “Міс Україна-2016″, адже ти потрапила в 50-ку найгарніших дівчат. Чому, на твою думку, ти не потрапила на цей конкурс?

Цікаве питання… Чесно кажучи, я і вважаю, що повністю заслуговувала на участь в конкурсі, і не була гіршою ніж ті дівчата, які пройшли…

Відбір проходив пів року, і був досить важким…

Але я щаслива від того, що пройшла в 50-ку найгарніших дівчат України!

Але в мене все попереду!

 

 

 

Чи будеш подавати заявку на участь знову?

Ні, не буду…

 

Які в тебе плани на майбутнє?

Я дуже хочу створити щасливу сім’ю, хочу подорожувати світом, а також працювати на хорошій високооплачуваній роботі.

 

І на останок, що б ти побажала дівчатам – майбутнім учасницям нашого конкурсу? Скажи відверто: чи варто приймати участь, або краще сидіти вдома перед телвізором (Авт. – сміється)?

Майбутнім учасницям я хочу побажати впевненості у собі. Я хочу, аби ви перебороли свій страх і не боялись заповнити анкету (Авт. – сміється)

Вірте в себе, та свої сили! А телевізор можна в будь який час вмикнути (Авт. – сміється)